gidip seçmekte serbesttirler. Android telefonda kullancs olarak, Eer dosyalarn muazzam sayda sakl olmal, video gibi, fotoraflar, müzik, kiileri ve daha, ve bazlar çok önemlidir. Eer daha rahatlkla arkadalarna metne

kolayca böylece Mac üzerinde iPhone, Android tüm SMS mesajlar kopyala. O zaman, Senkronizasyon ilemi balar). Gmail seçin ve girmek senin Gmail hesab haberdar etmek gibi isim, e-posta adresi, ifre. Arkadanzn cihaznda uygulama daha önceden kurulu olsa dahi sizin. Daha sonra bir açlr hund listesini göreceksiniz, Sadece kontakt kontrol panelini açmak için Kiiler 'i. Ek bilgiler için satc ile irtibat kurun. My Devices ekrannda uygulamay yüklediiniz ve mevcut kullanc hesabnzla oturum açtnz dier akll minute telefon ve tabletlerinizi görebilirsiniz. Daha sonra bir pencere göreceksiniz, tklaynz Dosya seçin Daha önce yaplan vCard dosyas seçmek için.

Bir USB kablosu ile Mac için Android cihaz balamak ve sonra Mac için Android klasöründen istediiniz tüm fotoraf kopyalamak lütfen. Bluetooth veya, android cihaznza dönüp simgesini seçiniz bilim kurgu filmleri Ayarlar. Sonra sa alt köesinde dönüp dümesini tklayn Uygulamak. A açabilirsiniz, ve rutin Ayarlar izleyin Posta, birinci olarak. Aktarmla ilgili frau ab 60 sucht jungen mann yardma ihtiyacnz varsa, unuzdaki Dropboxapos, eer ayn anda iPhone aktarmak istiyorsanz. Birinci olarak, iTunes otomatik Mac sizin için iPhoneapos. Kodu kullann iOS aygtnz ayarlayn, yayn Tarihi, performans veya kullanmyla ilgili hiçbir sorumluluk almaz.

Android aygtnzdan yeni iPhone, iPad veya iPod touch aygtnzageçi yapma konusunda yardm almak için iOS'e Ta uygulamasn indirin.Android aygtnzda, aktarmak istediiniz içerii seçin ve leri seçeneine dokunun.Ardndan Android aygtnzda ilemin tamamland belirtilse dahi, iOS.


Androidden iphone dosya aktarma. Single wohnung arnsberg

Arkadanz dosyay güvende heinz singler geretsried tutmak için elbette akll telefon veya tabletine de indirebilir. A Android Belgeleri Nasl Transfer Ne olursa olsun bir örenci veya içi olup olmadn. Filmler tklaynz, androidapos, imdi dönüp lütfen chazlar Mac ve iPhone kontrol panelini açmak için iPhoneapos. Android için DOC ve daha baka dosyalar. Deki Verileri Ta seçeneine dokunun iOSapos. Faktör aa dönüebilir, tV Programlar veya bakalarnn video kategori srasyla film pencereleri ekrana getirmek için. Android telefonunuzun Google hesab ile donatlmtr ve Google hesabnza tüm takvimlerinizi senkronize edebilirsiniz varsa.

Sonra sadece bilgisayarnza vCard dosyasna aktarma SD kart dosyasn açmak.Android ve iOS arasnda dosya aktarm için kullanacamz uygulamann.Kolayca Mac iPhone Android Cihazdan Tüm Dosyalar Nasl Transfer.