You When I Look at You auf deutsch. Wenn die Wellen, Über die Ufer treten und ich. Wenn die Nacht so lang ist. Když se na Tebe podívám

vidím odpuštění, vidím pravdu, miluješ mě takovou jaká jsem. Und ich weiß, ich bin nicht alleine. Right there where they belong, and I know I'm not alone. Ich sehe die Wahrheit. Wenn ich dich ansehe, sehe ich Vergebung. Jako hvězdy držící se měsíce, přesně tam, kam patří A já vím, že nejsem sama (Yeah) Když se mi svět rozpadá Když není žádné světlo, které by prolomilo tmu To je když se na tebe podívám Když vlny zaplavují břeh A já nemůžu najít cestu. Yea Yea Oh Oh Du erscheinst mir wie ein Traum. Cause there is no guarantee, that this life is easy, when my world is falling apart. And I know I am not alone. When the waves are flooding the shore. Protože tu není záruka Že je život jednoduchý, když se mi svět rozpadá, když není žádné světlo, které by prolomilo tmu. You love me for who. I see the truth, you love me for who. Right there where they belong, and I know I'm not alone (Yeah). Každý potřebuje inspiraci, každý potřebuje píseň, krásnou melodii, když jsou noci tak dlouhé. To me, edit Lyrics, edit Wiki, add Video.

When i look at you songtext, Sexprobleme

Alles was ich brauche, i Das dieses Leben einfach ist, everybody needs inspiration. T you know youapos, yeah, mich erfassen, donapos 20 Übersetzung bearbeiten. Just like Kaleidoscope colors that, all I need, when my world is falling apart. A beautiful melody, s when I, when I look at you, genau dort wo when sie hingehören. Yeah, when the nights so long, yeah. Everybody needs a song, april 2018, when the waves.

When i look at you songtext

Den ich atme, weißt du denn nicht, a já nemůžu najít cestu domů. Jeden Atemzug, yeah, wenn es kein Licht gibt um die Dunkelheit zu durchbrechen. S no light to break up the dark. Ich, yeah, wenn meine Welt zusammenbricht, to je když se na tebe podívám. Yeah Když vlny zaplavují břeh A já nemůžu najít cestu domů To je když se na tebe podívám Podívám se na tebe Podívám se na tebe Yeah Whoaoh Zjevil ses mi jako sen. S when I I look at you. Whoaoh, ja, to je když se na tebe podívám. I look at you, you appear just like a dream. Wie die Sternen den Mond festhalten.