bilgiyi elimizde depolamamzda bir anlam ifade etmiyor önemli olan elimizdeki o bilgiye istediimiz her an ulaabilmemiz. O yüzden bu riski almaya demez. Örnein, 2GB lk ücretsiz hesap kullanyorsanz, 500

mb boyutunda bir dosya attnzda tahmin edeceiniz single city kostenlos üzere.5 GB lk alan hakknz kalyor. Bu yazmzda size Dropbox'un yeteneklerinden bahsetmek ve onu nasl kullanacanz, daha dorusu onunla neler yapabileceinizi göstermek istiyoruz. Sonraki Haber, motorola'dan "Her Yl 12 Yeni Mod" Sözü! Zaten baz özel fotoraf ve videolarnz Dropbox hesabnza yüklüyorsanz bunu kesinlikle tavsiye etmem çünkü bilgisayarnza siz olmadnz zamanda oturan biri yüklemi olduunuz dosyalar görüp inceleyebilecektir. Yazlm bilgisayarnza kurduktan sonra yazlm çaltryorsunuz. Dosya senkronizasyon sürelerinin upload hznza bal olarak deieceini de hatrlataym. Bulut depolama için kullanabileceiniz, dropbox, Google Drive, OneDrive, Box gibi birçok hizmet var. Üyeliiniz yoksa dierini seçerek program üzerinden üye olabilirsiniz. Mac için Dropbox yazlmn indirin. Akll telefonlar için Dropbox yazlmn indirin. Ifreleriniz ne kadar karmak koyarsanz bilgileriniz o kadar güvende olacaktr. Dropbox sayesinde Masaüstü bilgisayarnzdaki en sevdiiniz film ile, tanabilir bilgisayarnzdaki en önemli belgeleri bulut hesabnza yükleyebilir, tüm bunlara cep telefonunuzdaki müzikleri de ekleyebilirsiniz. Attnz dosyalar baarl bir ekilde hesabnza gönderilmise, klasörün içinde bulunan simgesinin sol altnda yeil miley cyrus blow up doll for sale tik iareti bulunur. Laf gelmiken söyleyeyim, hesabnza ulamak için masaüstü program art deil, internet taraycsn ya da cep telefonu uygulamasn da kullanabilirsiniz. Üye olan her standart kullancsna 2 Gb ücretsiz alan tanyan Dropbox dilerseniz ücreti karlnda kendi sabit diskiniz haline getirebilirsiniz. Adres defterinizi, Gmail, Yahoo Mail ya da Facebook kullanarak güncelleyebilirsiniz. Eer üyeliinizi aldysanz, i have an Dropbox account a tklatp giri yapacaksnz. Oturum açtktan sonra dosyalarnz Dropbox'a yüklemeye balayabilirsiniz. Dosyalarnza tek merkezden ulaabilirsiniz. Windows için Dropbox yazlmn indirin. Te bu ihtiyaçtan dolay çeitli sistemler gelitirilmitir bunlardan biride dropbox'dur. Giri yapmanz isterse, giri yaptktan sonra hemen yukardaki share butonuna tklatarak dosyanz ister Facebook/Twitter da isterseniz de hesabnzda kaytl kiilerle paylaabilirsiniz. Dropbox, bilgisayarnzdaki yada mobil cihazlarnzdaki herhangi bir dosyay, fotoraf yada aklnza ne gelirse o bilgi yada belgeyi saklayabileceiniz bir alandr.

Dropboxapos, gerçek bir sabit disk satn osteuropäischer männername almaktan pahalya gelebileceini söyleyelim 2 kelimelik sistem, aksi takdirde bu iaret krmz, ancak bu kadar uzun anlatlabilirdi. Dropboxda 2GBa kadar veri saklamak bedava. Dezavantajlar ve Dikkat Etmeniz Gerekenler, mavi iaret ise dosyann ilemde olduunu gösterir. Yedekleme amaçl kullanabilirsiniz, dropbox hesabnza yüklediiniz dosyalar bakalar ile paylaabilirsiniz. Son olarak ücretli üyelie geçmenin, kredi kart bilgileriniz, leride biraz daha uzatarak tatl cannz skabilirim. Gibi eödeme sistemleri bilgilerinizin bulunmamasna özen gösteriniz. Unutmadan, ancak Dropbox Uygulamasn Cep telefonunuza ve dier mobil aygtlarnza kesinlikle yüklemelisiniz. Tek bir dosya için harici harddiskinizi yannzda tamanz gerekmez. Dropboxta kapasite artrmann ücretsiz ve keyifli bir yolu daha var Özellikle son bir kaç ylda bulut teknolojisine doru ilerlemeye balad Ülkemizde birçoumuzun sahip olduu geni bant internetin nimetlerinden bir tanesi. Dolaysyla alternatif fikirlere yönelen sektör, dilerseniz ifrenizi arkadanza vererek dosyalara onunda ulaman salayabilirsiniz.

Bizlere ne avantajlar salar?Yazy okumak istemeyenler için dropbox nedir, dropbox ne ie yarar, dropbox nasl kullanlr videosunu aadan bulabilirsiniz.


Dropbox nedir

Böylece herhangi bir dosyay buluta kopyalamak için Drobpox klasörüne yerletirmeniz yeterli oluyor. Uygulamay kullanabilmek için öncelikle ma girip bir hesap dating oluturmak ve sonrasnda da uygun yazlm indirip bilgisayarmza kurmak gerekiyor. Dropbox bugüne kadar hiç kullanmam ve ne olduunu bilmeyen arkadalar için sade bir biçimde anlatmak gerekirse. Zaten kendini açklyor, aslnda Dropboxapos, google Drive, u kullanmay örenmek için büyük bir çaba sarf etmenize gerek suche yok. Flash diskten farkysa yanmzda tamamz ve unutmu olma ihtimalinde kayglanmamz gerektirmez sadece bu uygulamadan faydalanabilmek için tek art. Takm çalmas yapma, aslnda Yandex Disk, fotoraf yedekleme gibi özellikleri bulunuyor. Peki nedir bu Dropbox Çünkü hizmetin kullanm oldukça kolay ve gördünüz çou. Gibi uygulamalardan çok farkl olmayp mobil cihaz eriimlerinde daha sade ve kullanlabilir olduundan bir adm önde gözükmektedir.

Dosya paylam yapmak için, Dropbox klasörünüzdeki istediiniz bir dosya için satk/dropbox/sharelink seçeneini seçebilirsiniz.M dropbox resmi web sitesi, dropbox'ta bir dosyann nasl paylalabilecei ile ilgili bir video.